Hadi Gel Buluşalım Eski Köprünün Altında..

Kısa ve öz olarak İstanbul Design Week‘e gitme sebeplerinden bazıları..

İstanbul Zilleri - Türk zil yapma sanatının efsaneleşen markası İstanbul Zilleri’ne adanmış tasarımlar sergisi. Aziz Sarıyer, Akın Nalça, Fatih Alkan, Tamer Nakışcı, Şule Koç ve Arhan Kayar’ın yarattığı farklı tasarım ürünleri sergileniyor.

Austrian Design Spirit – İstanbul Design Week kapsamında gelen “Design Avusturya” Sergisi, Avusturya’nın tasarım yaklaşımlarını kompoze eden özel bir seçkiyle Avusturya’lı tasarımcıların ürünlerini Türkiye’ye taşıyor.  Eski Şapka Fabrikası’nda.

Barbarbook - Özellikle isminden dolayı tavlayıcı olan bu proje, Barbar Tasarımcılar Girişiminin, Önce Barbarians’ Banquet (Barbarlar Sofrası), ardından Barbarlight, geçtiğimiz yıl da Barbaricon projeleriyle İDW’de yer alan bağımsız tasarım inisiyatifi Barbar, bu kez Barbarbook projesiyle geleneğini sürdürüyor.

Pink Design -  İDW için özel olarak düzenlenen pespembe bir sergi. Pink Design bu sene ilk defa İDW’yi temsil eden pembe renkli tasarım ürünlerini bir araya getiriyor. Sergide masa, sandalye, bilgisayar, fotoğraf makinesi, aydınlatma üniteleri, tasarım kitapları dahil pek çok ürün var. Sergi ayrıca, Eski Galata Köprüsü dışında Taksim Meydanı’nda Escape from Sofa ve Kadıköy meydanında Gotwob sokak enstelasyonlarıyla şehre yayılıyor.

*Design Bloggers Meeting - İstanbul Design Week kapsamında gerçekleştirilecek olan Design Bloggers Meeting etkinliği için blogger’lar 2 Ekim 2011 Pazar günü saat 16:00-17:00 arasında Galata köprüsüne bekleniyor! Tasarım ve blog yazarlığıyla ilgilenen herkese açık.

IDW ETKİNLİK ALANI
28 EYLÜL – 02 EKIM 2011

AÇILIŞ SAATI:11.00

KAPANIŞ SAATI:20.00

BİLET FİYATLARITAM:10 TL

ÖĞRENCI:5 TL

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com