Sahi, Tanita Tikaram şimdi ne yapıyor?

tanita-tikaram

Müzik dünyasından sinemaya, tasarımdan mimariye bütün kreatif alanlarda bir zamanlar kendisinden söz ettirmiş ama kayıplara karışmış insanlar var. Cut Magazine’nin “Şimdi Ne Yapıyor” bölümünde herkesin bildiği ve şu anda ne yaptığını pek bilmediğimiz, duymadığımız insanlara yer vereceğiz. İlk isim müzik piyasasından; Tanita Tikaram. Tikaram hala müzik yapıyor, yeni albüm çıkartmak üzere ve Almodovar filmlerini seviyor…

Tanita Tikaram en son 2005’te yaptığı albümle ismini tekrar duyuran, 80’lerin sonuna doğru Türkiye’de de oldukça bilinen ve sevilen bir müzisyendi, hatırlarsanız. Şimdilerde ise farklı bir şey yapmıyor; yine müzikle iştigal ediyor, yeni albümünü finalize ediyor ve konserler veriyor; dolgun hatları gitmiş, yerini ince ve olgun hatlar almış..

Web sitesinde bugüne kadar yaptıkları, fotoğrafları, iletişim bilgileri gibi her türlü kaynağa ulaşmak mümkün. Ayrıca 2008’den beri aktif olan bir de blogu ve Facebook sayfası var. Sıkça güncellediği blogunda yeni fotoğraflarını yüklediği gibi, dikkatini çeken konulara da yer veriyor.

Sinemaya ilgisi var örneğin. Blogunda son olarak hakkında yazdığı film, Almodovar’ın bu hafta dünyada vizyona girecek olan son filmi “The Skin I Live In”. Antonio Banderas’ın başrolde oynadığı film Tikaram’a göre yeni başlayanlar için seyredilecek ilk Almodovar filmi olmasa da etkilendiğini yazıyor. Almodovar’ın İtalyan şarkıcı Mina’nın hayatını konu alan yeni projesi için de heyecan duyuyor Tikaram..

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com