Cepteki fikirlerin ortaya dökülme vakti; hadi Jellyweek’e siz de katılın !

Coworking ile ilgili uluslararası etkinlik Jellyweek Ocak’ta gerçekleşiyor!

Herhangi bir kurumun veya işverenin müdahalesi olmaksızın serbest kreatiflerin fikir alışverişi yapabildiği, birlikte çalışabildiği etkinlik Ocak’ta başlıyor. İsmini Jelly Beans, yani hepsi farklı tadlarda olan , bir araya geldiğinde bambaşka tadları yaratan jelibondan alan etkinliğin organizatörü Anni Roolf.

16-21 Ocak 2012’de dünyanın her yerinden kreatif insanların kendi “Jelly”lerini organize (her yer olabilir; parklar, kafeler, evinizin oturma odası, sergi salonu etc.) edip, tamamıyla özgürce işler yaratabileceği etkinliğe siz de katılabilirsiniz.

Önce www.jellyweek.org‘a kaydınızı yaptırıyorsunuz, gerisi artık size kalmış. Şimdiden katılanlarla ilgili ve daha somut bilgi almak isterseniz yine aynı web sitesinden her türlü bilgiyi öğrenebilirsiniz.

İlki 2011 Ocak ayında gerçekleşen Jellyweek başta Avrupa ülkeleriyle sınırlıyken şimdi dünya çapında bir organizasyona dönüşmüş durumda. Etikinliğin özeti ve izlenimlerle ilgili her şeyi Coworking blogu olan www.deskmag.com‘dan öğrenebilirsiniz..

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com