“Hayvan Gibi Sergi” Cumartesi’ye kadar sürüyor..

hayvan gibi sergi

Milk Gallery & Design Store’daki “Hayvan Gibi Sergi”, 47 sanatçının çalışmalarının satışından elde edilecek gelirle sokak hayvanlarının ve barınaklarının ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenen bir sergi. Milk Gallery’nin mekan desteğiyle de 28 Ocak’a kadar devam ediyor.

Esas amaç ise bu serginin ileriki tarihlerde hayvanlar yararına yapılabilecek olan sergi, workshop gibi etkinliklerin önünü açmak ve bu insiyatifi geleneksel hale getirmek.

Katılım gösteren sanatçılar; Gaye Su Akyol, Murat Başol, Ezgi Genç, RAD, Ece Kalabak, Murys, Emrah Özhan, Emre Parlak, Ayşen Karakaya, Emrecan Erol, Ece Gökalp, Nalan Yırtmaç, Eser Epözdemir, Rafet Arslan, Oytun Yılmaz, Dilan Bozyel, Cins, Bahadır Baruter, Canavar, Sena, Wicx, Özgür Erman, Bora Başkan, Sedat Girgin, Büşra Üzgün, Bîmar Efendi, Can Pekdemir, Duygu Bircan, Fulya Hocaoğlu, Dünya Atay, Güçlü Polat, Mert Papik, Mert Ülkümen, Nermin Toy, Melis San, Gözde Türkkan, Burak Beceren, Merve Morkoç, Caner Uyanık, Canavar, Çağlar Bıyıkoğlu, Esk Reyn, Fulya Çetin, Korgün Akgün, Mehmet Akçakoca, Nuka ve Erkin Gören.

Sanatçı listesine ek olarak http://optimono.com/ ve http://klickthecase.com/ da tasarımlarıyla sergide yer alıyorlar. Detaylı bilgi için: info@whatismilk.com / mormerve8@gmail.com

Adres: Şahkulu Mah. Galipdede Cad. Balkon Çıkmazı 8/A Galata, 34420 Istanbul

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com