Getty Image’den yeni bir tool ya da yeni enerjilerin imaj üzerindeki etkisi

Bizde hala konvansiyonel enerji üretimine “tapınma” devam etse de, dünya yüzünü alternatif enerji üretimine çevirdi bile. Hal böyle olunca, yaratıcı alanlara da yansıması doğal bir süreç. İşte uluslararası imaj ajansı Getty Image’ın bu trende verdiği cevap..

Hepimiz biliyoruz; Getty Image kreatif alanlarda çalışanların en sık başvurduğu imaj kiralama veya satın alma adreslerinden biri. Getty dünyadaki toplumsal eğilimleri ve trendleri yakından takip etmeyi de bilen, kendini sürekli yenileyen zeki imaj stokuyla da öne çıkıyor. Yeni “tool” larından biri de finanstan, sağlığa, wellness’den teknolojiye kalıcı ve ökolojik çözümlerle ilgili “Curve”.

Özellikle geçen sene yaşayan büyük felaket Fukushima’dan sonra enerji konusunu tüm dünya gündeminin birinci maddesi haline gldi. Uluslararası trend araştırmacıları bu alanda kalıcı, sürekliliği olan global bir değişim sürecine girildiğine işaret ediyor. Getty raporlarına göre, o zamandan beri “biz” duygusunu veren, doğayla ilgili imaj satışlarında da büyük bir artış gözleniyor.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com