Sinema ve TV dünyasının önemli isimleri de bu festivalde! OFFF İstanbul için geri sayım başlıyor!

Geçtiğimiz haftalarda OFF İstanbul kapsamında meraklılarını nasıl bir programın beklediğini duyurmuştuk, hatırlarsanız. Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan Barselona çıkışlı uluslararası dijital tasarım festivali OFFF için biletlerinizi henüz almadıysanız indirimli satışların devam ettiğini duyurarak programa sinema ve TV cephesinden bir bakalım:

Björk, Kasabian ve James Blunt gibi isimlere çektiği kliplerle de bilinen The Mill

Gladyatör filmi için yaptığı özel efektler ile Oscar’a layık görülen post-prodüksiyon ve reklam şirketi The Mill, her sene başta Bafta ve Cannes Lions başta olmak üzere pek çok ödülü müzesine götürüyor. Sherlock, Merlin, Primeval ve Misfits gibi dizilerin arkasındaki isim The Mill, aynı zamanda Björk, Kasabian ve James Blunt gibi isimlere çektikleri kliplerle de dikkat çekiyor.

Ugly Betty, Six Feet Under, Requiem for a Dream gibi filmlerin web sitelerini yaratan Hi-Res!

Dünyanın en önemli interaktif ajanslarından sayılan Hi-Res! ise Ugly Betty ve Six Feet Under gibi diziler ve The Fountain, Requiem for a Dream, Dreamers ve Saw gibi filmler için web siteleri yarattı. Özellikle Darren Aranofsky filmleri The Fountain ve Requiem for a Dream ile ünlenen ajans, tasarladığı web sitelerinde izleyiciler için farklı ve gerçek bir deneyim yaratmayı başarabilmesi ile diğer interaktif ajanlardan ayrılıyor ve sinema filmleri için ideal web siteleri tasarlayabiliyor.

YEM’de gerçekleşecek ve dünyaca ünlü tasarımcıların sunumlarından oluşacak ana etkinlik iki gün sürecek bir seminer formatında düzenleniyor. Her tasarımcının birer saatlik sunumlar yapacağı bu ana etkinliğe ek olarak OFFF İstanbul, görsel-işitsel etkinliklerle renklenecek iki parti, gösterimler ve çeşitli disiplinlere yönelik workshop’lar da içeriyor.

Daha detaylı bilgi ve kayıt için lütfen www.offfistanbul.com ve www.kuryevideo.org sitelerini takip ediniz!

Program ve genel bilgi

Joshua Davis özel röportajı

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com