Galaktik Federasyon Yıldız Gemisi üsse inmeye hazır

Milk Gallery, galaktik boyutlardan inip, yeraltından çıkan bilgilere, 8 Mart’ta, yani bugün paralel konuma gelen Dünya, Dolunay, Mars eşliğinde ışığını yansıtacak.

Galaktik Federasyon Yıldız Gemisi “Aslı Kuriş, Azra Deniz Okyay, Bahadır Baruter, Banu Alpay, Datafobik, Gökçe Es K, İmreBalanlı, Nilüfer Ataç, Koray Kantarcıoğlu ve SENA”nın desteğiyle üsse inmeye hazır. Sergi, siyah, beyaz, gri, envai çeşit geminin gittikçe yakınlaştığı 2012 zaman aralığında insan olmanın hâl ve ahvalini gözönüne getiriyor.

Ana Kılavuzun ‘Hitabet-ül Mürettebat / M45′ bölümü diyor ki;

“İstanbul Galaktik bir Kapı, bu kapıdan geçen herkes GalaktikFederasyon’un üyesi, başka başka kapıların eşiğindeki görünür-görünmez tüm galaktik varlıklar da dostumuz ve yoldaşımızdır.

Her birimiz geçmişten geleceğe, oradan da dünya zamanına inmiş titreşik parçacıklarız. Sair zamanlarda Galaktik iç dünyamıza çekilir, bize özel yüklenmiş bilgileri yıldızlardan indirir, bunları bir tur döndürerek evrenin bilgi havuzuna geri aktarırız.

Bu dönemde ve bu düzlemde bir araya gelmemiz tesadüfi ve amaçsız değildir. Galaktik Medeniyet’ten simâlar, araçlar, kodlar ve birtakım durumları hem kendimiz, hem başkaları için görünür kılmaya ve anlamaya çalışıyoruz. Bu çabamız gemilerin inişinden önceki hazırlık dönemine bir nebze de olsa katkıda bulunmak için elzemdir.

Evet, şu anda semalarımız uzay gemileriyle kuşatılmış durumdadır.Vaziyet planı gereği tepemizde iniş izni bekleyen bu gemiler vegalaktik varlıklar, yakın gelecekte dünya göklerinde herkesingörebileceği şekilde tezahür edecekler. Bu yüce planın bir parçasıdır. Korkmayın , “Beni de al” diye bağırmayın. Karanlıktan ve kaostan kurtuluş için yegâne umudunuz bu olsa bile, henüz hazır ve yetkin olamayabilirsiniz.

Her şey zamanın içinde saklıdır. Her galaktik varlığın ilişkili olduğu bir oluşum ve medeniyet vardır. Zamanı gelince bu ilişkiler açığa çıkacak, sır perdesi ortadan kalkacaktır. Sabır, iyi niyet, tefekkür ve dengeli bir dünyevi hâl şimdilik gerekli ve yeterlidir.”

Özlem Ölçer – Galaktik Federasyon 8 Mart – 31 Mart 2012

http://www.whatismilk.com/

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com