Tamamen kendin ol, bir kitapta ölümsüzleş!

BE(YOU)FULL, Carlo Simpson’nun başlattığı bir fotoğraf kampanyası. Kim olduğunuzu bulunduğunuz yerle birlikte gösteren bir fotoğrafınızı çekerek katılabileceğiniz kampanyanın tüm geliri UNICEF’e bağışlanacak, ve bir kitapta yer alabileceksiniz..

Manüpülatif imajlar ve dikte edilen güzellik algısı ve bilgisi, insan doğasını da olumsuz yönde etkiliyor. Herkes yaratılan ideallere benzemeye çalışırken kendisi olmayı unutuyor veya kendisini tanımıyor bile. Carlo Simpson böyle düşündüğü için başlattığı kampanyasıyla, herkesin kendisini olduğu gibi yansıtacağı fotoğraflar çekmesi için çağrıda bulunuyor. İster ayna, pencere veya bardak camındaki yansıması olsun, ister içeride veya dışarıda çekilmiş olsun, projenin ana fikri insanın çevresiyle ilişkili olarak kendini nasıl gördüğü ve yansıttığı temeline dayanıyor.

Simpson bu yolla kültürlerin, ırkların ve sosyal statülerin güzelliğini, farklılıkları ve benzerlikleriyle göstermek istiyor. Ve de katılımcıların da izniyle seçeceği fotoğrafları, röportajlarla bir kitap ve DVD projesine dönüştürmek istiyor. Projesinin mottosu ve başvuru bilgileri ise şöyle:

 

BEcreative, BEnatural, BEourselves, BEgood, BEhonest, BEhuman, BEmusic, BEpeace, BEautiful….. BE 1000 times BE(YOU)FULL.

Nasıl başvuracaksınız: Tıklayın!

Başvuru için son tarih: 26 Mart 2012

Oy vermek için tarihler: 27 Mart 2012 – 6 Nisan 2012

Kazananların açıklanacağı tarih: April 16, 2012

httpv://youtu.be/FJeWPOIBDHc

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com