The Webby Awards ödül törenini 21 Mayıs’ta canlı izleyin!

1996’dan beri varolan ve alanında lider olan The Webby Awards’un 16.’sında kazananlar belli. Şimdi sıra ödül töreninde. 100’den fazla web sitesi, interaktif medya ve reklamcılık, online film ve video, cep telefonu ve aplikasyon gibi kategorilerde kazananlara ödülleri 21 Mayıs’ta verilirken, siz de online olarak oturduğunuz yerden izleyebileceksiniz.

The International Academy of Digital Arts and Sciences tarafından desteklenen ve düzenlenen The Webby’nin üyeleri arasında Beck ve David Bowie, internet yatırımcısı Vint Cerf, Huffington Post Medya Grup başkanı ve editörü Arianna Huffington, Twitter kurucularından Biz Stone, “The Simpsons”ın yaratıcısı Matt Groening gibi ünlü isimler de yer alıyor. Ayrıca The New York Times, Wired, Details, Fast Company, Elle ve The Los Angeles Times gibi yayınların yazarları ve editörleri de.

İnternetin gündelik ve iş hayatındaki tırmanışıyla da dünyanın her yerinden büyük ilgiyle karşılanan bu ödül töreninde son yıllarda büyük yükselişte olan Pinterest, Google+ ve Spotify gibi online platformlar da ödüllerini alacak. Yılın sanatçısı olarak Biophilia albümü ve aplikasyonuyla Björk’ün de yer aldığı törende Instagram, yılın çıkışıyla “Webby Breakout of the Year” ödülünün sahibi olacak…

Daha fazlası ve 21 Mayıs’ta ödül törenine canlı bağlanmak için tıklayın.

Facebook

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com