Beklenen film Moonrise Kingdom bu Cuma sinemalarda!

Daha önce de yazdığımız gibi, 2012 Cannes Film Festivali’nin açılış filmi olan, Wes Anderson’nın yönettiği “Moonrise Kingdom”, ABD ile aynı anda bu Cuma gösterime giriyor.

Zor Ölüm serisinden polis memuru olarak görmeye alışkın olduğumuz Bruce Willis, eşsiz mizah anlayışıyla kendini farklı kılan yönetmen Wes Anderson’ın son filmi Moonrise Kingdom’da polis şefi “Captain Sharp” rolüyle karşımıza çıkıyor. Çarpıcı bir oyuncu kadrosuna sahip filmde Bruce Willis’e Edward Norton, Bill Murray, Frances McDormand, Tilda Swinton, Jason Schwartzman eşlik ediyor.

Film, New England’da yaşayan 12 yaşında iki küçük aşığın birlikte kaçmasının ardından ada yetişkinlerinin onları bulması sırasında yaşanan olayları enteresan ve komik bir dille anlatıyor. Oscar Ödüllerine tam iki kez aday olan yönetmen Anderson’a göre, Bruce Willis tam bir polis memuru. Willis’le ilk kez birlikte çalışan Anderson, “Adanın yerel şefi Captain Sharp’ı, hüzünlü, ağırbaşlı ama bu sakin duruşunun altında otorite sahibi olan bir karakter olarak tanımlayabiliriz. Bruce’u daha önceden tanımıyordum ama o gerçek bir polis memuru gibi görünüyor. O rozete layık olduğunu söylemek sanırım abartılı olmaz.”

Bruce Willis de Moonrise Kingdom için, “Bu film diğer bütün filmleri gibi eşsiz bir Wes Anderson filmi. Bir filmde görmeyi beklemediğiniz, sadece Wes’in aklına gelebilecek, birçok özel ve komik sahne var.” diyor.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com