Bu 3D illüstrasyonlara aşık olacaksınız!

Cut Magazine olarak haliyle içinde “cut” geçen her şeyin meraklısıyız. Hele ki işin içine kağıt ve 3D de giriyorsa, o zaman dikkatimizi çekmemesine imkan yok. 3D ve kağıt sanatçısı Chloé Fleury’nin San Francisco Bay Guardian için tasarladığı işlerine aşık olduk.

Geçen hafta San Francisco’nun en iyilerini “Best of the Bay” isimli özel bir sayıyla bir araya getiren “San Francisco Bay Guardian”, Chloé Fleury‘nin olağanüstü üç boyutlu kağıt illüstrasyonlarıyla büyük ses getirdi.

San Francisco’da yaşayan Fransa temelli illüstratörün kendine özgü üslubuyla yarattığı üç boyutlu kağıt objeler, aynı zamanda Stop-Motion animsyonları olarak da hayat buluyor. Grafik tasarım, animasyon ve vitrin tasarımı konusunda çeşitli müşterileri olan sanatçının işleri olağanüstü.

San Francisco Bay Guardian için “Alışveriş”, “Şehir Yaşamı”, “Sanat & Eğlence” ve “Yemek & İçmek” konularında birbirinden değişik ve özel tasarımlar yaratan Chloé Fleury, Fransa’da Virginie, ABD’de de ve İngiltere’de YCN ajansları tarafından temsil ediliyor.

[nggallery id=68]

[vimeo 35615315]

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com