Gözünüz aydın, “Cloud Atlas” gösterime giriyor!

Sinema dünyasının başarılı yönetmenleri Wachowski Kardeşler ve Tykwer’dan yılın merakla beklenen filmi “Cloud Atlas”, 26 Ekim’de Türkiye’de gösterime giriyor.

Akademi Ödüllü oyuncular Tom Hanks (“Philadelphia,” “Forrest Gump”) ve Halle Berry’nin (“Kesişen Yollar”) başrolde yer aldığı muhteşem oyuncu kadrosunun diğer isimleri şöyle: Oscar ödüllü Jim Broadbent (“Iris”), Hugo Weaving, Jim Sturgess, Doona Bae, Ben Whishaw, James D’Arcy, Zhou Xun, Keith David, David Gyasi, yine Oscar ödüllü Susan Sarandon (“Ölüm Yolunda”) ve Hugh Grant.

Farklı zamanlarda geçen hikaye boyunca kadrodaki her oyuncu birden fazla rolde izleyicinin karşısına çıkıyor. Tom Hanks, “Cloud Atlas”da (Dr. Henry Goose, Ukala Otel Müdürü, Isaac Sachs, Dermot Hoggins, Cavendish’in kopyası, Zachry ve Yaşlı Zachry) tam altı farklı karakter canlandırarak filme damgasını vuruyor.

Tom Hanks, “Pek çok anlamsız film tek bir konuya odaklanır, örneğin tek bir insanın yaşam mücadelesi vb. Ama David Mitchell’in kitabı ve bizim yönetmenlerimiz, kötülük, aşk ve tutkudan bahsederken, bugün gerçekleştirdiğiniz bir eylemin bundan binlerce yıl sonra gelecekte nasıl yansıma bulacağına dair kafa yoruyorlar.” diyor.

Filmin, merak uyandıran altı dakikalık tanıtım videosunun ardından fragmanı da yayınlandı.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-61nyk1x8WY&feature=plcp)

httpv://www.youtube.com/watch?v=pQFAPeaJOf8)

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com