Dijital Film Prodüksiyonunda İş Akışı Semineri

Dijital sinemada iş akışı nasıl olur? Sırasıyla pre-prodüksiyon, prodüksiyon ve post-prodüksiyon aşamalarında neler gerçekleşmektedir? Bu aşamaları verimli geçirmek için nasıl bir iş akışı izlenmelidir?

Bu ve benzeri sorularınızın cevaplarını 9 Kasım’da SAE Enstitü’nde Halit Soysal’ın gerçekleştireceği seminerde bulabilirsiniz.

SAE Enstitü hakkında

SAE İstanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation alanlarında eğitim veriyor. Akademik programlarını, uygulamalı öğretim tekniği ile yürüten SAE, öğrenim süresince teori derslerinin yanı sıra pratik derslere ağırlık vererek, öğrencinin eğitim sırasında tecrübe kazanmasını amaçlıyor.
Enstitü, teknolojinin getirdiği tüm imkanları öğrencilerine sağlıyor ve endüstri standartı ekipmanlarla donatılmış stüdyolarda öğrenim görmelerine olanak tanıyor. Ayrıca, aktif olarak sektörde çalışan ses mühendisleri, yönetmenler ve konularında uzman kişiler SAE İstanbul’da eğitim veriyor.

Halit Soysal Kimdir?

Halit Soysal 1999 senesinde YTÜ Sanat ve Tasarım fakültesine girmesiyle multimedia ve sinema alanlarında üretim yapmaya başladı. 1999 ve 2000 senelerinde iCan Kısa Film Yarışmaları’nda birincilik kazandı. 2007 senesinde Discovery UK’in uluslararası bir kampanyasında yönetmen olarak yer alarak Pehlivan isimli belgeseli çekti.

SAE Istanbul Lüleci Hendek Cad. No.60 – 34425 Beyoğlu / Istanbult +90 (0) 212 292 37 38f +90 (0) 212 292 76 82http://www.sae.edu


 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com