Tracey Emin’den Mustafa Hulusi’ye; sanat koleksiyonculuğunda devrim!

sedition

Tracey Emin, Wim Wenders, Mustafa Hulusi, Damien Hirst, Idris Khan… Ünlü bir sanatçının eserini alma gücü olmayanlar sevinebilirler. Dünyanın önde gelen güncel sanatçılarının işleri dijital formatta ve uygun fiyatla hemen sizin olabilir.

Devrim niteliğindeki dijital koleksiyonculuk sistemi s[edition ile beğendiğiniz sanatçının işi, ücretsiz indirilebilen iPhone ve iPad aplikasyonuyla hemen sizin olabilir. Ayrıca her yere sizinle gelebilen eserleri bir kere indirdikten sonra internet bağlantısına da ihtiyacınız kalmıyor.

Sınırlı sayıdaki sertifikalı edisyonları yüksek çözünürlüklü fotoğraf olarak indirip, iPad, Blackberry, TV veya başka dijital ortamlara taşıyabiliyorsunuz.

Edisyonlar tükendikten sonra, satın aldığınız işleri yakında açılacak bir diğer s[edition] hizmeti aracılığıyla başka koleksiyonculara aynı platform üzerinden satabiliyorsunuz.

Koleksiyoncu olarak doğrudan sanatçılar tarafından bilgi akışına sahip olup, yeni edisyonlarla ilgili her şeyi ilk öğrenme ayrıcalığına da sahip oluyorsunuz.

http://www.seditionart.com/

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com