!f Müzik LCD Soundsystem’la başlıyor!

Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek !f Müzik, merakla beklenen açılışını 9 Şubat Cumartesi gecesi, yenilenen yüzüyle Maçka G-Mall’da yapıyor. Gecenin sürprizi ise LCD Soundsystem’ın setleriyle ünlü üyeleri Pat Mahoney ve Nancy Whang!

14 Şubat’ta İstanbul’dan yola çıkacak olan !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin müzik festivali !f Müzik, müzik filmlerinden partilere İstanbul’un eğlence kültürüne alternatif olmaya devam ediyor.

!f İstanbul’un en az filmleri kadar ilgi çeken !f partileri, “Sesli Yaşam” filmleri ve müzik etkinlikleri geçtiğimiz sene birleşerek !f Müzik’i doğurmuştu. !f İstanbul’un mini-müzik festivali !f Müzik, bu sene daha da büyüyor ve yılın beklenen müzik filmlerini ve efsanevi grupların üyelerini İstanbul’a getiriyor.

Geçtiğimiz sene son konserini veren efsanevi elektronik/punk grubu LCD Soundsystem’in üyeleri Pat Mahoney ve Nancy Whang dünya müzik sahnelerini sallayan DJ setleriyle 9 Şubat’ta !f Müzik Açılış Partisi’nde olacak.

Bu yıl !f Müzik partileri Maçka G-Mall’da yapılacak. Partilere özel tematik yerleştirmelerin yapılacağı Maçka G-Mall, daha önce hiç görmediğiniz özel tasarımlarla festivalin pop-up eğlence mekânına dönüşecek.

9 Şubat Cumartesi / 22:00 / Maçka G-Mall

Pat Mahoney & Nancy Whang DJ Set ( LCD Soundsystem / DFA Records)

Warm Up – Close Up: DearHead

Giriş Ücreti: Tam 30 TL, Öğrenci 20 TL

!f Müzik filmleri ve partileriyle ilgili detaylı bilgi için: www.ifistanbul.com

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com