Tarantino’nun sözümona yeni filmi için “fake” fragman

christoph-waltz-djesus-uncrossed-nbs

“Django Unchained“, Amerika İç Savaşı’ndan iki yıl öncesindeki köleliğe karşı mücadeleyi anlatıyor, “Inglourious Bastards” Nasyonal Sosyalizmi, yeni filmi “DJesus Uncrossed”da ise Quentin Tarantino bizi Roma’ya götürüyor (mu acaba?)…

Tarantino’nun bu yeni filminde de, belli ki en sevdiği oyunculardan biri olan Christoph Waltz, intikam peşindeki başrol kahramanı olarak bir kez daha karşımıza çıkıyor. Waltz, Tarantino’nun bu üçüncü tarihi filminde İsa kılığına bürünüyor. Ama bu İsa farklı; Samuray kılıcını kuşanan, Romalı lejyonerleri öbür dünyaya yollayan ve elbette “tarantino-esque” kan gölünün ortasında, ”Artık asla sevimli Bay İsa yok!” diye seslenen bir İsa buluyoruz karşımızda.

Ve elbette Ving Rhames, Brad Pitt ve Samuel L. Jackson da ekipte…

İnandınız mı? Öyle mi gerçekten? Hayır değil, söz konusu olan film aslında tamamen düzmece. Bütün bu yeni film dedikoduları ve ortada dolaşan “fake” fragman, Waltz’ın “Saturday Night Live” şovuna katılımıyla ilgili hazırlanan şovun bir parçası! Fragmanda bütün oyuncular dublörleriyle yer değiştirmiş vaziyette; örneğin Samuel L. Jackson’nın yerini komedyen Jay Pharoah almış. İnanmıyorsanız, aşağıdaki videoyu izleyin mutlaka!

http://youtu.be/CknpHpmIJtI

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com