Haftanın Müzik Videosu: Deadmau5 ve Imogen Heap hayranlarından animatif video

screen_shot_20130313_at_15.07.58_copycover2_0

Electro-House müzik yapımcısı Deadmau5 ve besteci/şarkıcı Imogen Heap, ortak parçaları “Telemiscommunications” için geçen yıl hayranlarına video çekmeleri için açık davette bulunmuştu. İşte sonuç..

İkilinin geçen sene açtığı yarışmada hayranlarına verdiği brief netti. Belirli bir hikaye çerçevesinde – bir iş adamının havaalanında sevdiği kişiyle cep telefonuyla anlamlı bir konuşma yapması- ortaya çıkacak animasyonlarda, video süresince karakterin pozisyonuna odaklı bir 3D uçak görüntüsü ve her bölümün kendi duygusunun olması şartkoşulmuştu.

Final video, 19 animasyoncunun, stop-motion’dan illüstrasyona farklı animasyon stillerini ortaya koyuyor. Her bir sanatçının saniyesine 50 dolar kazandığı videoyu biz beğendik.

Yarışma ve katılımcılarla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Filmin künyesi

Kreatif direktörler: Imogen Heap ve Colin Gordon
Proje koordinatörü: Colin Gordon
Editör: Alexander Goodman
Animasyoncular: Eoghan Kidney, Jake Zhang, Alex Aguilar-Rudametkin, Eric Spivey, Marc Fleps, Kat Michaelides, Sitji Chou, Mayra Hernández Ríos, Ewen Farr, Eric Funk, Rory Waudby-Tolley, Dru Henderson, Oana Nechifor, Paloma Dawkins, Djoh Djoh (Joe DeMarie), Alexandre Siqueira, Stella Salumaa, Chris Butcher, Ty Coyle

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com