Nasıl İşler Bu İşler?

nasil_isler

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü bir kez daha “Nasıl İşler Bu İşler?” diyor ve Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama ajanslarından Pixelplus Interactive’i ve global bir sosyal medya ajansı olan Likeable İstanbul’u ağırlıyor.

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü, sektörden önemli isimleri davet ederek öğrencilere yeni bakış açıları kazandırmak amacıyla 30 – 31 Mart’ta Nasıl İşler Bu İşler adlı bir etkinlik düzenliyor. Kulüp, Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama ajanslarından Pixelplus Interactive ve global bir sosyal medya ajansı olan Likeable Istanbul’u ağırlıyor.

Damla Bal ve Ali Erkurt’un dijital pazarlama ve sosyal medyaya dair paylaşımlarda bulunacağı bu workshop’a katılmak isteyenlerin beğendikleri bir dijital kampanyayı kendilerince yorumlayıp nasilislerbuisler@gmail.com adresine göndermeleri gerekiyor. Başvuru için son gün ise 23 Mart.

30 – 31 Mart’ta gerçekleşecek bu workshop’ta yerini almak isteyenler çok beğendikleri bir dijital kampanyayı yorumlayıp, nasilislerbuisler@gmail.com adresine gönderebilecekler.

Başvuru için son gün: 23 Mart 2013

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com