“Beeing John Malkovich” yeniden ama tam olarak değil…

being-john-malkovich

Unutulmaz kült film “Beeing John Malkovich” gerçek oluyor; daha doğrusu kısmen. Oyuncu ve yönetmen John Malkovich bu defa modaya iyice el attı ve erkekler için bir plaj koleksiyonu yarattı.

John Malkovich yaratıcılıkta sınır tanımadığını, çektiği onlarca film ve büründüğü karakterlerle seyircisine her daim gösterdi. Bu sefer de moda alanına uzanan oyuncu, Yoox.com.‘un teklifi üzerine yeni bir erkek koleksiyonu tasarlamış.

Malkovich’in modaya el atması yeni değil aslında; 2009’dan beri kendi markası Technobohemian ile bohem kavramını başarılı bir şekilde yorumluyor zaten. Markasıyla ilgili de, “bohem” figürünü geleneksel değil, teknolojik dünyamıza entegre olmuş bir şekilde yeniden yaratmanın ve şehirlileştirmenin gereğinden yola çıktığını söylüyor.

Aynı felsefeyle İtalyan online alışveriş sitesi yoox.com’a kapsül bir plaj koleksiyonu yaratmış usta oyuncu. Tasarımların İtalya’da üretildiği koleksiyon, modadan hoşlanan tüm erkeklerin kendilerini “Being John Malkovich” hissedeceği türden. Biz bile moda dergisi olmadığımız halde, Malovich’in yüzü suyu hürmetine dergimizde yer veriyoruz.

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com