Tasarım tutkunları tekrar Garden Sale’de buluşuyor!

GardenSale-17-18-Agu2013-KucukCiftlikPark

Tekstil tasarımından takı tasarımına, “vintage” objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine binlerce parça Garden Sale ile 17-18 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park‘ta!

İlki geçtiğimiz Eylül ayında düzenlenen ve tasarım meraklılarının yoğun ilgi gösterdiği Garden Sale ikinci kez düzenleniyor. “Tasarım, fırsat, sosyalleşme, alışveriş ve eğlenceyi” bir arada sunan Garden Sale; güneşin tadını çıkarmak için kaçırılmaz bir fırsat!

Tasarım meraklılarının tasarım ürünlerini uygun fiyata alabilecekleri bir ortam yaratmak amacıyla organize edilen etknilik atölye çalışmaları ve akşam sinema gösterimiyle alışveriş keyfini ikiye katlıyor. Çimler üzerinde Cumartesi günü Elif Çağlar- Bilal Kahraman’ın ve Pazar günü de Sattas’ın güzel müzikleri eşliğinde eğlenceli alışveriş deneyimi sunan Garden Sale, keyifli bir haftasonunu da garanti ediyor!

50’nin üzerinde tasarımcının katılımıyla “URU Group ve showhow” ortaklığıyla düzenlenen Garden Sale, 17-18 Ağustos Cumartesi- Pazar günü, 11.00’dan gece yarısına kadar tasarım meraklılarını ağırlayacak.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com