Felis hala medyanın gözdesi

logo

Felis geniş medya kategorileriyle medyada yaratıcılığı ödüllendirmeye devam ediyor. Felis Ödülleri reklam ve dijital yaratıcılığı da ödüllendiren yeni kategorileriyle şimdi daha da büyük.

MediaCat dergisi tarafından sekizincisi düzenlenen Felis Ödülleri medya planlama stratejilerini ödüllendirmesinin yanı sıra bu yıl genişleyen dijital kategoriler bölümü ve yeni eklenen yaratıcılık bölümü ile artık daha kapsamlı.

Pazarlama iletişiminde yaratıcı ve etkili fikrin önemini, reklamın ticari başarısındaki rolünü vurgulamak, yaratıcı fikir ve uygulamaların gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alandaki kalite standartlarını yükseltmek amacıyla MediaCat tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenen Felis Ödülleri’ne erken başvurular indirimli olarak 29 Ağustos tarihine kadar sürüyor. Başvurular 30 Ağustos-20 Eylül tarihleri arasında da devam ediyor.

Yarışmaya ilk kez 1 Temmuz 2012 – 20 Eylül 2013 dönemi içinde yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyorken; söz konusu işlerin bu tarih dilimi içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Felis Ödülleri medya ajanslarına, reklam ajanslarına, dijital ajanslara, internet interaktif ajanslara, out-of-home, sinema, radyo alanlardaki reklam ve medya ajanslarına, doğrudan pazarlama, etkinlik, pr ve sosyal medya  ajansları ile mobil ajansların katılımına açık.

Felis Ödülleri’ne projeler, 94 kategoride katılabiliyorlar. Projeler; her üç ana bölüm için sektör, reklam veren ve mecra temsilcilerinin oluşturduğu her bölüm için ayrı oluşturulacak jüriler tarafından değerlendiriliyor.

MediaCat Felis Ödülleri 2013; Felis Medya, Felis Dijital, Felis Yaratıcılık olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor. Yeni kategorilerin eklendiği ve bazı kategorilerin revize edildiği tüm kategorilerin güncel listesi için tıklayın.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com