İstanbul’da bir yaratıcılık üssü kuruluyor

1045091_394893980621993_1752363611_n

“11-16 Kasım tarihleri arasında bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Brand Week Istanbul, “Creativity. Inspiration. Change.” mottosuyla Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefliyor.

İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

Brand Week Istanbul, MediaCat’in 20 yılı aşan içerik ve 10 yılı aşan organizasyon tecrübesinden doğdu. Bugüne kadar MediaCat Marketing Forum, Felis Ödülleri, Digital Age Summit, Digital Age Ödülleri gibi birçok büyük etkinlik gerçekleştiren MediaCat grubu, şimdi çok daha büyük bir adım atıyor ve organizasyon alanındaki faaliyetlerini tek çatı altında topluyor.

Dört gün sürecek dev bir organizasyon olarak tasarlanan Brand Week Istanbul çerçevesinde konferanslardan seminerlere, workshop’lardan networking toplantılarına, reklam filmi gösterimlerinden yaratıcı sergilere, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenlenecek.

Marka yaratanların, öncü iş liderlerinin, fikir ve stratejileriyle marka iletişimine yön verenlerin, yaratıcı reklamcıların, medya ve teknoloji liderlerinin, vizyonerlerin, pazarlama iletişimi alanında gündem yaratan yazar ve konuşmacıların yer alacağı Brand Week Istanbul, Türkiye’den ve dünyadan katılımcılara bilgi, yaratıcılık ve ilhamla dolu bir hafta sunmayı vaadediyor.

Facebook

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com