Lürzer’s Archive en iyi illüstratörleri seçiyor

blog-luerzclose

Dünyanın en geniş reklam arşivine sahip ‘Lürzer’s Archive’in “200 Best Illustrators Worldwide” serisinin 5. kitabı hazırlanıyor. Sektörün önde gelen illüstratörlerinin yer alacağı kitaba öneri sunmak isteyenler ellerini çabuk tutsun. 

Eğer Türkiye’den de bu kitapta olmasını istediğiniz birileri varsa başvurular Eylül ayından itibaren yapılabilir. Kitap tam vaktinde Haziran 2014’te Cannes’daki festivale yetiştiriliyor.

Yapmanız gereken, 200bestillustrators@luerzersarchive.com adresine illüstratörlerin isimlerini, iletişim bilgilerini, gerekçesiyle birlikte postalamak.

Bu arada ‘Lürzer’s Archive’in web sitesinden seçilmiş yaratıcı reklam çalışmaları Brand Week Istanbul boyunca gösterimde olacak.

1984 yılından bu yana dünya çapında ünlü reklam profesyonelleri için yaratıcı ve ilham verici kaynak olan ‘Lürzer’s Archive’, 2004 yılından beri, çeşitli grafik tasarım disiplinlerini içeren ‘200 Best’ serisini yayınlıyor.

2010 yılında bu seriye ‘200 Best Packaging Design’ konseptini ekleyen ‘Lürzer’s Archive’, ayrıca 200 Best Ad Photographers Worldwide ve  ‘200 Best Automotive Ads 2000-2010 Worldwide’ gibi kitap serileriyle de sadece kreatif çalışmaları değil, endüstriyel fikirleri de yelpazesine ekledi.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com