OFFF Barcelona 2014′ün yıldızları Vol.4

kate moross

Uluslararası sanatçıların katılacağı OFFF Barcelona 2014′ün son bölümünde yine birbirinden yaratıcı isimler var…

Kate Moross

Çok yönlü büyük bir yetenekten bahsediyoruz. Londra temelli Kate Moross STUDIO MOROSS‘un başında. Üç yönlü şekiller, okunaksız tipografi ve serbest stil el yazmaları aşığı sanatçının çalışmadığı marka yok gibi: adidas, Fabergé, Nike, ESPN, (RED), Kiehls, Vogue, Paul Smith, Mini Cooper… (üstteki fotoğraf)

manuel lima

Manuel Lima

Manuel Lima Codecademy.com‘un tasarım sorumlusu ve VisualComplexity.com‘un da kurucusu; aynı zamanda da Parsons School of Design’ın “data visualization” hocalarından.

seb lester

Seb Lester

Sebastian Lester el yazması ve kaligrafi aşığı bir illüstratör ve sanatçı. Apple, Nike, Intel, The New York Times gibi dünyanın en büyük şirketlerinin, yayın ve organizasyon kuruluşlarının peşinde olduğu sanatçı, Monotype Imaging’ın “Senior Type Designer”ı.

Second Story

Second Story yeni interaktif deneyimler sunan bir inovasyon üssü. Storytelling konusunda sınırları zorlamayı seven Second Story, marka ve kurumlara hazırladığı web, mobil ve enstelasyon çözümleriyle öne çıkıyor. (Yukarıda Second Story’nin kendisini anlattığı kısa filmi izleyebilirsiniz)

barrythechattermysite

Alex Mathers

Londra temelli alaylı illüstratör ve yazar Alex Mathers dijital vector dünyalardan ve manzaradan hoşlanıyor. Şimdilerde Google+ tasarım ekibiyle çalışan sanatçının yayınladığı dört kitabı bulunuyor. Sanatçının, Red Lemon Club‘ın kreatif insanlarını ve freelance çalışanları hedeflediği kitapları dışında, Ape on the Moon isimli görsel sanatlar içerikli web sitesi bulunuyor. (imaj: işlerinden bir örnek)

UK-based design duo Marcus Wendt and Vera-Maria Glahn of Field.

Field

FIELD audio-visual enstelasyonlar, web ve mobil deneyimler ve dokunulabilir dijital plaformlar için güçlü ve dinamik işler tasarlıyor. Rengi kalp ve beyinle iletişim aracı olarak formüle eden tasarım stüdyosu FIELD, yeninin peşinde olmaya ant içmiş. (Fotoğraf: İngiltere temelli Field’un kurucuları Marcus Wendt and Vera-Maria Glahn)

ash thorp

Ash Thorp

Yarattığı kreatif konseptlerle şöhret kazanan Art Direktör ve Kreatif Direktör Ash Thorp, Thor, After Earth ve IRON MAN 3’e yaptığı çalışmalarla bilinen bir tasarımcı. Thorp, film endüstrisinin görsel gurularının başında yer alıyor.

IRON MAN 3 : TITLE CONCEPT MOTION TEST 2 from Ash Thorp on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com