Herkes uyurken onlar animasyon yapıyor!

tumblr_ms74j7oOXI1ra9sgzo1_500 tumblr_msc4x1k8BK1qk890so1_500 tumblr_msgyntOYmY1qglmpvo1_500

Animasyoncu kolektifi Late Night Work Club çatısı altında bir araya gelen bağımsız animasyoncuların bir yılda hazırladıkları işler görücüye çıkıyor.

Late Night Work Club bağımsız animasyonculardan oluşan, gayri ticari işler üreten bir sanatçı kolektifi. ‘Herkes uyur, biz üretiriz’ mottosuyla hareket eden kolektif, geceyarısı, hatta haftasonları bile demeden en büyük tutkuları olan animasyon işiyle uğraşmak için bir araya gelen, öğrencilerden, freelance çalışanlardan, gündüz başka işleri olan sanatçılardan oluşan bir topluluk.

Bağımsız animasyoncuların iş çıkışı gittikleri “Late Night Work Club/Geceyarısı Çalışma Kulübü”nün 12 Eylül 2012- 13 Ağustos 2013 tarihlerinde yarattıkları işler, 38 dakikalık ilk animasyon projesi Ghost Stories online ve ücretsiz olarak izlenebilir.

LNWC’yi tumblr ve twitter üzerinden takip edebilirsiniz.

Not: Late Night Work Club’ın ilk projesi Ghost Stories,’in ilk gösterimi bu akşam saat 19.00’da Londra’da Bar Kick’de ücretsiz olarak gerçekleşiyor.

Filmin künyesi:

00:45 – I Will Miss You – Dave Prosser – (daveprosser.co.uk)
04:46 – The Jump – Charles Huettner – (charleshuettner.tumblr.com/)
07:22 – The American Dream – Sean Buckelew – (seanbuckelew.com/)
09:53 – Mountain Ash – Jake Armstrong & Erin Kilkenny – (jakedraws.tumblr.com/) & (erinkilkenny.com/)
14:29 – Rat Trap – Caleb Wood – (vimeo.com/calebwood)
16:23 – Loose Ends – Louise Bagnall – (elbooga.blogspot.com/)
18:47 – Phantom Limb – Alex Grigg – (alexgrigg.com/)
23:02 – Asshole – Conor Finnegan – (conorfinneganan.tumblr.com/)
25:22 – Ombilda – Ciaran Duffy – (hellociaran.com/)
29:39 – Post Personal – Eamonn O’Neill – (eamonnoneill.ie/)
32:31 – Last Lives – Scott Benson – (bombsfall.com/)

Ses Tasarımı/Miksaj – David Kamp – (studiokamp.com/)
Müzik SCNTFC – (cargocollective.com/scntfc)

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2017 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com