İyi yaşam kitabı çıktı: The Monocle Guide to Better Living

monocle_side

monocleguidetobetterliving_web_25

Baskıdan yeni çıkan, yazı, haber ve fikir dolu “The Monocle Guide to Better Living” kitabı, orijinal, enformatif ve ilgi çekici.  

Bir aralar deli gibi Wallpaper peşine düşülürdü. Wallpaper, gün yüzü görmemiş tasarım fikirleri sunan, seyahat ve stil rehberliği yapan, giyim kuşam gurusu özelliği taşıyan taze bir yayın olarak, dergi manyaklarının inciliydi. Hala aynı iddiada çıkmaya devam ediyor.

Ancak bir süre sonra Monoclo çıktı. Bilindik dergi formatlarının dışında, tasarım ve içeriğiyle gezegenin gidişatını, diplomasiden tasarıma, güncel ve öncü konularla ölçüp biçiyordu. Öyle alışılagen jilet ve pırıltılı bir hali de yoktu. Daha esaslıydı, daha duyarlıydı. Kalıcı olmak istiyordu. Başardı da.

Monoclo şimdi kalıcılığını şef Tyler Brûlé önderliğinde bir ilk kitap ile tasdikliyor ve okuyucularına iyi yaşam rehberi sunuyor.

En iyi yaşam kalitesi sunan şehirler hangileri? İyi bir okul yapısı nasıl olmalı? Bir şehir nasıl yönetilir? En iyi kahveyi kim yapar? İlham verici bir iş yeri nasıl kurulur?.. Şehir, kültür, seyahat, yemek ve iş gibi bölümlere ayrılan kitapta, tıpkı dergide olduğu gibi kilit sorulara kilit cevaplar veriliyor…

The Monocle Guide to Better Living’in iyi tarafı manasız trend raporları yayınlamak yerine kültür ve yaşam ile ilgili sıkı yazılara yer vermesi ve kentli olmak, kenti güzelleştirmek gibi kavramların üzerine gitmesi, çözüm araması ve örnekler sunması… (Satın almak için tıklayın.)

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com