Hollywood’da bir Türk daha!

melissa-papel-12

Melissa Papel, altı ay içinde Hollywood’da ilerleyerek ilk uzun metraj filmini gerçekleştirdi. Ancak oyuncu olarak değil, yapımcı olarak! Geçtiğimiz günlerde Los Angeles’da galası yapılan Discarded’da Michelle Lombardo ve John Savage başrolleri paylaşıyor.

Daha önce “Elveda Rumeli”, “Off Karadeniz”, “Bensiz”, “Saha” (Azerbaycan) gibi dizi ve filmlerde oynayan, ayrıca TRT Spor’da da Bisiklet Dünyası adlı programın 78 bölüm boyunca sunuculuğunu yapan, annesi Türk babası Fransız olan Melissa Papel, iki yıldır çalıştığı İstanbul’dan ayrılarak Hollywood’a yerleşti.

Tigertail Films ile birlikte yapımcılığını üstlendiği filmin adı “Discarded”. Bu ilk uzun metraj yapımcılık serüvenine kendisi de sembolik ve eğlenceli bir rolle katılan Melissa Papel, filmi şöyle tanıtıyor:

“Amerikalı senaryo yazarı Paloma Felisberto Bilsen’in yazdığı bir psikolojik gerilim hikâyesi. Konu, genç bir kadının, birçok şey gizleyen hasta bir adamın vasıtasıyla kendi korkunç yaşamından kaçışı. Ama bu arada çocuklarını feda etmesi ve bunun trajik sonuçları.

Çok kaliteli bir ekiple çalıştık. Tigertail Films’in ana yapımcısı olduğu filmin yönetmeni ve görüntü yönetmeni Holanda’dan iki ünlü isim: Jeffrey Elmont ve Filip Vandewal. Her ikisinin ustalığı filme büyük bir derinlik kattı. 

Filmin galası 10 Ekim’de Los Angeles’ın ünlü Chaplin Theater salonunda gerçekleştirildi. Melissa Papel ve ekibi şu anda filmin promosyonunu Avrupa’da ve Türkiye’de de yapmaya başladılar ve çok yakında önemli festivallerde yer almayı umuyorlar. (via)

www.discardedthemovie.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com