Sanatçı ruhlu reklamcılar buraya!

hungry castle

Hungry Castle‘ın ADC ile ortak projesi Laser Cat, sanatçı ruhlu kreatiflere sesleniyor. Reklam sektöründe çalışıp kişişel işler yapamamaktan veya sergileyememekten muzdarip olan bezgin kreatifler, Laser Cat sayesinde ışıldayabilir.

Reklam sektöründe çalışan insanlar genellikle sanatçı kökenli veya sanatçı ruhlu insanlardır. Para kazanmak için reklama kayanlar, günün birinde bu kimliklerini unuturlar.

Laser Cat sanatçı tarafınızı yeniden canlandırmanız için çizimlerinizi, heykellerinizi, resimlerinizi, fotoğraflarınızı, filmlerinizi ona göndermenizi istiyor.

100 iş gelirse, projeyi duvarlara, 1000 iş gelirse, binalara ve 1 milyon iş gelirse projeyi aya bile gönderebileceği iddiasındaki projeye katılmak için 30 Kasım’a kadar vakit var.

İşlerin sergileneceği tüm zamanların en büyük “Art Show”u ise 7-9 Nisan 2014 tarihlerinde, Miami Beach’teki Bass Museum’da, ADC Annual Awards + Festival of Art and Craft in Advertising and Design kapsamında yer alacak.

Laser Cat’in derlediğimiz çağrısı şöyle:

Ben LaserCat. Peh peh! Ve ben sanatınıza açım.

Reklam ve tasarım endüstrisinin ödül sezonunda bulunmaktayız. Ve sektörün en büyük şovları – 93. ADC Annual Awards ve Tomorrow Awards – yollayacağınız işlere aç…

Her kreatif diröktörün (art direktör, reklam yazarı, fotoğrafçı, filmci, tasarımcı…) arkasında sanat tutkusuyla yanıp tutuşan biri vardır.

Siz keratifler çoğunlukla sanat aşkı için girersiniz sektöre ve çoğunuz kendiniz için “birşeyler yapmak” için zamanı kovalarsınız… 

İşte fırsat! O işleri bana yollayın ve elinizi çabuk tutun!

(Foto: Hungry Castle Kreatif Direktörü Danger Dave ve Killian Cooper)

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com