Levent Erden “Dönüşüm”ü anlatıyor

levent erden

Hayat değişiyor, neye dönüşüyor? Ekranlarla ve ekranlarda yaşamak nasıl bir şey? George Orwell hortladı mı? Bugün 1984’te miyiz? Reklamcı ve medya figürü Levent Erden, Curious Community’nin organizasyonunda 28 Ocak’ta Babylon Lounge’te bu sorulara açıklık getiriyor.

Alanında uzman konuşmacıların bilgi ve deneyimlerini sıcak, samimi ve interaktif bir ortamda seyirciye aktaran Curious Community’nin başlattığı yeni bir proje, merak etmeyi ve bilgi paylaşımını seven insanları bir araya getirerek alışılagelmiş ders deneyiminin dışına çıkmayı hedefleyiyor.

Projenin ikinci konuğu Levent Erden, reklamcı ve iletişim uzmanı; aynı zamanda İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde hoca. L’oreal’de Pazarlama Müdürlüğü ve Pepsi’de Ülke Müdürlüğü yaptıktan sonra Pro Marketing Consultancy Co.’yu kuran çokyönlü iletişimci, aynı zamanda Klan/Euro RSCG Communication’ın yönetici ortağı.

Okan Bayülgen’in NTV’de yayınlanan programı ‘Sade Vatandaş’ın daimi konuklarından olmuş ve aynı kanalda ‘Şehrin Şifreleri’ ismindeki kendi programını yapan Levent Erden şu sıralar NTV’de “İstanbul Kafası” isimli programıyla İstanbul’u kendi gözünden anlatıyor.

Yer ve tarih: Babylon Lounge/ 28 Ocak 2014

Program Akışı:

20:00 – 20:30 Warm Up: Coşkun Akmeriç DJ Set
20:30 – 21:15 İlk bölüm
21:30 – 22:15 İkinci bölüm
22:15 – After Party

Biletler Biletix’te

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com