İlk gençliğin hüznü ve coşkusu bu seride

 

cansu

Sinemaseverlere farklı ve alternatif bir sinema içeriği sunan Fil’m Hafızası, yeni bir ‘Tematik Gece’ etkinliği düzenliyor. İlkyaz Kocatepe ve Aksel Bonfil’in ev sahipliği yapacağı Teenage Blues by Fil’m Hafızası etkinliği 31 Ocak Cuma akşamı Salon IKSV’de gerçekleşiyor.

Hak ettiği değeri görmemiş bağımsız yapıtlara hayat vermeyi amaçlayan Fil’m Hafızası’nın teması bu kez gençlik filmleri. Oyuncu ve yönetmen olarak bilinen İlkyaz Kocatepe ile Aksel Bonfil, yaşamın en zorlu dönemlerinden olan ergenliğin kırılgan ve enerjik ruhunu anlatan kısa filmlerin gösterileceği geceye ev sahipliği yapacak.

Teenage Blues by Fil’m Hafızası’nda eğlence gece boyu devam edecek. Soundtrack quiz’de aşina olunan şarkıların hangi filmlere ait olduğu seyircilere sorulacak ve kazananlar sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Dinamik ve başarılı müzik grubu Maglata da film müzikleriyle dolu repertuvarıyla, sinemaseverlere canlı müzik keyfi sunacak.

Underground kültürünün fotoğrafçı temsilcisi Dilan Bozyel tüm bu keyifli anları objektifine yansıtarak etkinliğe destek verecek. 2F Magazine ve Beyogluin.com etkinliğin medya sponsorluğunu üstlenirken dünyanın önde gelen dijital medya okullarından SAE de geceye proje desteği sağlıyor. Etkinlik biletlerini ise Biletix ve IKSV’den temin edebilirsiniz.

Fotoğraf: Cansu Korkmaz ve İlkyaz Kocatepe’nin başrolleri paylaştığı Aksel Bonfil’in yönettiği Nefs filminden

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com