Yapım Aşaması Atölyesi’ne başvurular başladı!

istanbul_film_festivalinde_yapim_atolyesi13606836920_h989188

Üçüncüsü 16-17 Nisan tarihlerinde düzenlenecek Yapım Aşaması Atölyesi’ne başvurular başladı! Uluslararası jürinin belirleyeceği bir filme, filmin tüm online post-prodüksiyonu karşılayan 1000 VOLT Post Prodüksiyon Ödülü takdim edilecek.

Yapım aşamasında olan filmlere destek veren atölyeye Türkiye’den, çekimlerinin en az yarısı tamamlanmış veya post-prodüksiyon aşamasında olan uzun metraj kurmaca ve belgesel filmler başvurabiliyor.

Yapım Aşaması Atölyesi sonunda uluslararası jürinin belirleyeceği bir filme, filmin tüm online post-prodüksiyonu karşılayan 1000 VOLT Post Prodüksiyon Ödülü takdim edilecek.

Yapım Aşaması Atölyesi başvuruları, 7 Mart Cuma günü akşam 17.00’a kadar vp.eventival.eu/iff/2014 adresi üzerinden yapılabilir.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından, bu yıl onuncu kez Akbank sponsorluğunda gerçekleştirilecek İstanbul Film Festivali’nin otuz üçüncüsü, 5-20 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Türkiye’den sinemacıları uluslararası profesyoneller ile bir araya getiren Köprüde Buluşmalar’ın dokuzuncusu 33. İstanbul Film Festivali kapsamında düzenlenecek.

Köprüde Buluşmalar’da Film Geliştirme ve Yapım Aşaması Atölyeleri’nin yanı sıra sinema profesyonellerine yönelik birçok panel de yer alacak.

Atölyelerde ödül alacak proje ve filmler 17 Nisan Perşembe gecesi düzenlenecek Köprüde Buluşmalar Resepsiyonu’nda açıklanacak. Köprüde Buluşmalar, Medienboard Berlin-Brandenburg ve Hamburg Schleswig-Holstein Film Fonları’nın işbirliği ve TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle oluşturulan Türkiye-Almanya Ortak Yapım Geliştirme Fonu tarafından desteklenecek projeler de yine aynı resepsiyonda duyurulacak.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com