Silsile’nin fragmanları silsile halinde geliyor

silsile1 silsile2 silsile3

Ozan Açıktan’ın yönettiği, senaryosunu Cem Akaş ile birlikte yazdığı “Silsile”‘ 7 Mart’ta izleyici karşısına çıkıyor. Hepimizin merakla beklediği film, oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Filmle ilgili şimdilik çok geniş bir bilgiye sahip olmasak da, afişlerinden bize seslenen “her şey bir gecede değişebilir” cümlesiyle bile kışkırtıcı ve davetkar bir filmle karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz.

Başarılı reklam filmleriyle son yıllarda kendinden söz ettiren ve kendi yazıp yönettiği bir sinema filmi çekmesi farz olan Ozan Açıktan, filmin senaryosunu usta kalem Cem Akaş ile birlikte yazmış.

Prodüksiyonu Türkiye’nin başarılı projelere imza atmış, Ozan Açıktan’ın da yönetmenleri arasında bulunduğu en köklü yapım şirketlerinden PTOT ve BKM üstlenmiş.

“Çok Filim Hareketler Bunlar” ve “Sen Kimsin” filmlerinin yönetmeni Açıktan’ın üçüncü uzun metrajı “Silsile”de, Cem Akaş’ın bir röportajında,“Bir oyuncu kendine rağmen star olabilir mi? Işıltısı, saklandıkça büyüyen cinsten, dolayısıyla evet olabilir.” dediği Nehir Erdoğan, son yıllarda yıldızı büyük parlayan oyuncu İlker Kaleli ve kuşkusuz en sert ve köşeli karakterlerin üstesinden gelebilen Tardu Flordun başrolleri paylaşıyorlar.

İki eski sevgilinin karşılaşmasıyla başlayan olayları anlatan, Cut Magazine olarak merakla beklediğimiz filmin Teaser’ları resmi Facebook sayfasından gösterilmeye başladı. Belli ki, filme dair daha çok yazıp, konuşacağız.

Fotoğraflar filmin kamera arkasından ve Silsile’nin resmi Facebook sayfasından alınmıştır.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com