Tim Burton’un karakter tasarımcısı bu kongrede!

corpse-bride

Film ve oyun alanında art direktör olmayı hayal edenler için, Workroom Barcelona yol gösteriyor. 20 Şubat’ta başlayan etkinlik, sektörün önde gelen isimleriyle profesyonellerini bir araya getiriyor.

Fikir ve deneyim alışverişinde projelerini geliştirmek isteyen sektörün profesyonelleri için tasarlanan Workroom Barcelona Films & Games Art Direction, sergileri, workshop’ları ve konuşmacılarıyla çarpıcı bir program sunuyor.

Aralarında 25 yıllık birikimiyle olağanüstü görsel fikirleriyle bilinen, animasyon dünyasının en saygın isimlerinden Marcelo Vignali (Sony Pictures Animation), Carles Grangel (Pek çok parlak projenin yanı sıra Tim Burton’un Noel Gecesi Kabusu ve Ölü Gelin filmlerinin karakter tasarımlarıyla biliniyor), İspanya’nın Oscar’ı kabul edilen Goya ödüllü (Steven Soderbergh’in Che filmindeki prodüksiyon tasarımıyla) Antxon Gómez gibi konuşmacıların eğitmenliğindeki master sınıflarla, profesyonel düzeyde sergilerin yer alacağı üç günlük kongre, endüstriye yeni adım atanlar veya atmak isteyenler için de önemli bir buluşma noktası..

http://workroombarcelona.com/

 

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com