Startup Turkey bugün Antalya’da başladı!

startup

Yeni ekonomi konusunda bilgi ve fikir sahibi, kendi internet şirketini kurmak isteyen girişimcilerle; şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlayan pazar yeri Etohum’un dev organizasyonu Startup Turkey bugün start aldı.

Etohum’un Girişimcilik Zirvesi’nden sonra yıl içerisinde düzenlediği en büyük organizasyon olan Startup Turkey başladı. Antalya’da düzenlenen ve üç gün sürecek olan organizasyonda pek çok önemli isim yer alıyor.

Girişimcilik Zirvesi ile açıklanan 2014 yılının Etohum 40 girişimi, Startup Turkey etkinliğine davet edilerek yerli ve yabancı birçok yatırımcıya kendini tanıtma fırsatı buluyor.

Haftanın Yerli Tasarım Ajansı bölümümüzün de konuğu olan tasarım stüdyosu F A A L de Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan KOBİ’lerin şirket yönetimi için gerekli finansal verilerini aksiyon alınabilir anlamlı bilgiye dönüştürerek daha verimli çalışmalarını sağlamak ve sürdürülebilir büyümelerini desteklemek için yarattıkları EDEFTER.COM ile girişimciler arasında yer alıyor.

Üç gün sürecek olan etkinliğin canlı yayınına program ve konuşmacı listesine Startup Turkey sitesinden ulaşabilirsiniz.

Etohum Facebook Sayfası

Startup Türkiye Facebook Sayfası

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com