Yoksa siz Noisli ile tanışmadınız mı?

snap1428

Renkten renge bürünen nefis bir fondan çıkan sesler; artı dikkati dağıtmayan serbest yazım editörü yaratıcılığınızı arttırmak için emrinize amade. Noisli bilgisayar karşısındaki veriminize katkı sağladığı kadar dinlenmenize de yardımcı oluyor.

Masa başında oturmaktan, sürekli bilgisayar önünde olmaktan hangimiz sıkılmıyoruz ki; hele ki konsantrasyon problemi yaşamaktan? Tamamen ücretsiz olarak servis edilen Noisli uygulaması bütün bu sıkıntılara son verdirmek istiyor.

Renklerin psikolojimizin üzerinde etkisi olduğu biliniyor, sesin de öyle. İşte bu iki unsuru insana iyi gelecek yönleriyle bir araya getiren Noisli, stimüle eden ses ve renk seçenekleriyle özellikle yaratıcı bünyeleri sevindireceğe benziyor.

Masaüstü, iPad ve iPhone uygulamaları bulunan Noisli’yi benzerlerinden ayıran ve biricik kılan tarafı ise, sesleri isteğe göre karıştırabiliyor olması. Örneğin yağmur bulutu ikonuyla orman ikonunu aynı zamanda seçtiğiniz takdirde, fonda sonbahar yağmurunun ve kuşların seslerini aynı zamanda duyabiliyorsunuz.

Hadi ne duruyorsunuz? Hemen denemek için tıklayın.

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com