Kreatifseniz bu organizasyonlar kaçmaz!

instra-banner

Yaratıcılıkla ilgili uluslararası festivalleri ve etkinlikleri duyurmayı ve gözümüzü açık tutmayı sürdürüyoruz. İşte size önereceğimiz Mart/Nisan 2014′te gerçekleşecek bazı etkinlikler..

Talking Digital

Öncesinde Lost Boys ve Ogilvy gibi ajanslarda çalışmış olan, Tribal DDB Paris’in “executive” kreatif direktörü Bo Hellberg, D&AD’nin bu bölümünün başında. Hellberg, dijital ortamlarda artık müşteri veya tüketici değil, kullanıcı olarak karşımıza çıkan bir kitle ile nasıl çalışılması gerektiği üzerine konuşuyor.

3 Mart 2014

D&AD, Britannia House, Londra

www.dandad.org

Impact Conference

Computer Arts dergisinin hedeflerini ve aşamalarını işaretleyen en önemli kilometre taşı kabul ettiği bu konferans, “branding” konusunda mükemmelliği kutluyor. Etkinlik Michael Wolff ve Michael Johnson gibi konuşmacıların katılımları ve The Brand Impact ödülleriyle sektörün ilgi odaklarından biri olacağa benziyor.

6 Mart 2014

London Film Museum, Riverside Building, Londra

www.impactconf.com

Advertising Week Europe

İkinci senesinde de reklamcılıkla ilgili her konunun masaya yatırılacağı organizasyon, geçen sene ağırladığı 14 bin ziyaretçi ve 150 yan etkinlikle daha büyük organizasyonlarla yarışabilir nitelikte artık. Geniş bir program sunuyor ve kesinlikle şimdiden planlanması gerekiyor.

31 Mart – 4 Nisan 2014

BAFTA, 195 Piccadilly, Londra

www.advertisingweek.eu

 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com