Hangi anını yeniden yaşamak isterdin?

461643365_640 tmb_RG6.0_0.45285500_1390329143_160d__image_slide_image_file_milan3.jpg

Berlin ve Milano’da yürütülen bir gerilla hareketi gözlerinizi yaşartacak. Dünyanın önde gelen deneyim küratörlerinden onedotzero’nun kağıt mendil markası Tempo için yarattığı kampanya ve film serisi oldukça başarılı.

Düşünün, yolda yürüyorsunuz ve size bir kamera ve mikrofon doğrultuyorlar. Dünyanın her yerinde herkesin başına gelebilecek bir şey yani. “Tekrar geri getirebilseydiniz, hangi anınızı yeniden yaşamak isterdiniz” diye soruyorlar. Siz aklınıza gelen o özel anınızı anlatırken, söylediklerinizin en can alıcı kısmını şehrin en göz alıcı binasına projekte ediyorlar. Ne yaparsınız?

Hayattaki çok özel anları hatırlamakla ilgili Publicis’in müşterisi Tempo için verdiği brief doğrultusunda harikalar yaratan onedotzero’nun gerilla kampanyasında başlarına geleceklerden habersiz olan insanların duygulu anlarını izleyin o halde.

Proje ekibi hakkında:

Bu yılki Resonate Belgrade 2014′e de katılacak olan onedotzero’nun geniş network’unu seferber edip ortaya çıkardığı iki filmde projeksiyon kısmını üstlenen teknoloji ortağı Aztec, yönetmenleri Unit 9 Films‘den Arlen Figgis ve Geoff Searle, lokal yapımcıları Platoon’dan Eimear Bruen ve Studio Clue’dan Giulio Sarchiola.

http://nimmdireinenmoment.com/

http://onedotzero.com/projects/tempo

Tempo – Take A Moment Berlin (GB Subtitles) from onedotzero on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com