Perşembe biraz eğilebilir misin canım, Cuma’yı göremiyoruz.

haftasonu

Weople.com arkasına basit bir fikrin gücünü alarak her geçen gün kullanıcılarının katkılarıyla büyüyen, gelişen ve genişleyen bir sosyal platform; bir hafta sonu projesi.

Weople.com adını weekend ve people kelimelerinin birleşiminden alıyor. Basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan internet sitesi; haftanın beş günü çalışıp sabırsızlıkla hafta sonunun gelmesini bekleyen, bütün boş zamanlarını en eğlenceli şekilde dolu dolu geçirmeye çalışan insanların hafta sonuna dair isteklerini paylaştıkları ve isterlerse birbirlerinin planlarına dahil olabildikleri interaktif bir sosyal paylaşım platformu sağlıyor.

Kullanıcılar birbirlerini takip edebiliyor, birbirlerinin isteklerine katılabiliyor ve bu isteklerle ilgili geçmiş tecrübelerini diğerleriyle paylaşabiliyorlar.
Aynı zamanda birçok markayla iş birliği içerisinde olan Weople.com, kullanıcılarının istekleri doğrultusunda markalara kullanıcılara özel fırsatlar yaratma ve tüketicileriyle bire bir ve samimi bir ilişki kurma şansı veriyor.

Güzel Sanatlar Grubu’nun yatırımıyla gelişen projenin altında son zamanlarda gerçekleştirdiği yenilikçi kampanyalarla dikkat çeken reklam ajansı Blab’ın imzası bulunuyor.

http://weople.com/

http://www.facebook.com/weople

via

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com