Birinciye bir hafta Silikon Vadisi seyahati!

silicon-valley-sign-lg

Son katılım tarihi 15 Nisan 2014 olan ve Android, iOS, Windows Phone uygulama geliştiricileri için düzenlenen indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nda, halk oylaması ve jüri oyları ile seçilecek başarılı uygulamalara birbirinden cazip ödüller veriliyor.

Başvuruların 4 Şubat 2014 tarihinden itibaren başlandığı ve geliştiricilerin mobil uygulamalarını tanıtma fırsatı bularak birbirinden değerli hediyeleri kazanma fırsatı buldukları indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması‘nda birinci ay geride kaldı.

Mobil yazılım geliştiricilerinin yanı sıra kullanıcılar, dijital medya ve basılı medya tarafından da oldukça yoğun ilgi gören indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’na, bugüne kadar kurallara uygun olmayan 27 iOS, 104 Android ve 23 Windows Phone uygulamasıyla, kurallara uygun olan 6 iOS, 45 Android ve 7 Windows Phone olmak üzere toplamda 212 uygulama başvurusu yapıldı.

Başvuruların 15 Nisan 2014’e kadar devam edeceği indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’na başvurmak için http://indir.com/yarisma adresini ziyaret edebilirsiniz.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com