Sahi Ali MacGraw ne yapıyor?

ImageGen.ashx_23 418604697_640

“Şimdi Ne Yapıyor” bölümünde herkesin bildiği ve şu anda ne yaptığını pek bilmediğimiz, duymadığımız insanlardan biri olan Ali MacGraw’a yer veriyoruz. 1 Nisan 1939 doğumlu olan oyuncunun bugün doğum günü.

People dergisinin dünyanın en güzel 50 kadını arasında gösterdiği, bugün 75 yaşına basan Ali MacGraw “Love Story” filmiyle hafızalarda yerini koruyor.

20’li yaşlarında Manhattan’de stilist olarak çalışan ve kamera önünde de modellik yaparak şov dünyasına adım atan oyuncunun 74’üncü Annual Academy Awards’da sahneye çıktığı görüntüler de unutulmayan anlar arasında.

Robin Martin Hoen (24 October 1960 – 1962), Robert Evans (24 October 1969 – 7 June 1973), Steve McQueen (31 August 1973 – 9 August 1978) ile yaptığı evliliklerinden boşanan sanatçının Robert Evans’dan Joshua Evans adında 1971 doğumlu bir çocuğu var. Annesi gibi sinemacı olan Joshua Evans hem oyunculuk hem de yönetmenlik yapıyor.

Evliliklerinin boşanmayla bitmesiyle ilgili 2012’de Town & Country dergisiyle konuşan sanatçı, “bir taraf partnerinin kariyerinin yükselişini desteklemeyi bırakırsa, evlilik bitiyor” şeklinde konuşmuş. Belki de bu sebeple zengin olmaktan çok ünlü olduğunu ama hiçbir zaman pahalı istekleri olmadığını da ifade etmiş aynı röportajda.

Ali MacGraw, dilini beğenmese de 1991’de “Moving Pictures” isimli biyografisinde yıllarca süren alkolizm ile olan mücadelesini anlatmıştır.

Son yıllarda New Mexico’nun dağlarında sakin bir hayat süren oyuncu kendini hayvan haklarına ve yogaya adamış.

Aşağıdaki film oyuncunun iki yıl önce Vietnam’da gittiği bir ayı barınağında kaydedilmiş.  

Animals Asia – Ali MacGraw Visits the Bear Sanctuary, Tam Dao National Park, Do Dinh Tien, Vietnam. from PIGSKE on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com