SinePlus Akademi eğitimlerine başlıyor

FilmSchool1

Türkiye’nin en iyi ve en renkli sinema okulu olmak parolasıyla yola çıkan SinePlus Akademi açılıyor. Amaç sinema eğitimini herkes için ulaşılabilir kılmak ve her seviyede eğitim vermek.

SinePlus Akademi, eğitimde 7 yıllık birikimi arkasına alan tecrübeli ve kadrosuyla Film Yapım ve Yönetmenlik, Senaryo, Kamera Oyunculuğu, Kurgu/Montaj, After Effects, Film Analizi ve Yapımcılık kurs grupları ile Türkiye’de ilk kez 3 alanda Online Sinema Eğitimleri (senaryo, yaratıcı yazarlık ve film okuma), Kurumsal Sinema Eğitimleri, sayısız workshop ve seminerler vermek üzere Haziran 2014’te eğitimlerine başlıyor!

SinePlus Akademi’nin tüm eğitimlerinde hem teorik hem de pratik eğitim baz alınarak oluşturulan eğitim programı, çoklu zeka kuramına göre şekilleniyor, her öğrenci kendisine en uygun programı bu sayede alabiliyor.

‘PLUS SİNEMACILAR’ ve EKİBİN ÖNEMİ

Sinema alanında eğitimin hiçbir zaman bitmeyeceğini savunan SinePlus Akademi, sadece eğitim sırasında değil, sonrasında da öğrencilerine destek vermeyi ilke ediniyor.

Bu amaçla oluşturulan ve sosyal bir kulüp olan Plus Sinemacılar’a; her eğitimde belirlenmiş olan PLUS ROZET’lerden 3 tane toplayan öğrenciler katılabiliyor ve SinePlus Akademi’nin avantajlarından faydalanabiliyor. Ayrıca oluşturulan proje gruplarıyla sektöre adım atma fırsatını da yakalayabiliyorlar.

ONLİNE SİNEMA EĞİTİMLERİ

Sınıf içi verilen eğitimlerin dışında online ve kurumsal eğitimlerle de Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedefleyen SinePlus Akademi’de, sinemaya ilgi duyan, gerek hobi olarak ilgilenen, gerekse de profesyonel olarak sektörde çalışmak isteyen herkes için uygun bir eğitim sunuluyor.

İdeal Filmler Ofisi Film Yapım ve Prodüksiyon’un bir markası olan SinePlus Akademi, Prodüksiyon Hizmetleri ve Sinema Eğitimleri’ni bünyesinde birlikte bulunduruyor ve öğrencilerine bu alanda da bir deneyim yaşatma hedefini koyuyor.

www.sineplusakademi.com

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com