Altın Koza’da Jüri Başkanı Reha Erdem

reha

Bu yıl 15 – 21 Eylül tarihleri arasında Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanlığını Reha Erdem yürütecek.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu yıl 15-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda jüri başkanlığını ünlü yönetmen Reha Erdem’in üstleneceği bildirdi.

Sözlü; ‘Sinemamızın 100. yaşını kutladığımız bu yılda son dönem sinemamızın en başarılı yönetmenlerinden biri olan Sayın Reha Erdem’in jüri başkanlığı görevini kabul etmesi bizleri çok memnun etmiştir’ dedi.

Eylül ayında gerçekleşecek festival kapsamında, dünya sineması seçkisi, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları, sergiler, sevgi yürüyüşü, sokak konserleri, çeşitli gösteriler ve etkinlikler yer alacak.

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması ve Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması başvuruları ise devam ediyor. Son başvuru tarihi 1 Ağustos 2014 olarak belirlenen yarışmaların yönetmelikleri ve başvuru formlarına www.altinkozafestivali.org.tr adresinden ulaşılabilir.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com