Tatile çıkmış gibi yapanların kitabı

FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_1_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_3_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_6_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_7_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_8_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_12_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_13_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_19_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_20_jpeg FakeHol_ReinerRiedler_photo_g_22_jpeg

Seyahat etmenin bin türlü yolu var; birinci sınıf ya da en ucuzundan bir tatil; gemiyle dünyayı dolaşmak ya da hostel’lerde kalmak, bir rehber eşliğinde ya da bir sırt çantasıyla tamamen bağımsız; önemli olan bilindik hayata bir süre ara vermek. Peki ya hiçbir yere kaybolmadan, kaybolmuş gibi yapmak kulağa nasıl geliyor?

Reiner Riedler tatil endüstrisinin pek alışık olmadığımız bir yönüne döndürüyor objektifini. Fotoğrafçı Fake Holidays isimli serisinde dünyanın farklı yerlerinde, farklı yerlerindeymiş gibi kurgulanmış dünyaların için dalıyor.

Almanya’nın ortasında bir otelin içinde yaratılan tropikal kumsallardan tutun, Dubai’deki kapalı kayak merkezine, ne ararsanız var.

Riedler’in Fake Holidays kitabı 83 dolara buradan satın alınabilir.

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com