Yazdıkça ağlatan not defteri: Onion Note

on-10

Günlük tutan kaldı mı? Yoksa herkes Facebook, Twitter aleminde mi yazıyor sadece? Peki ya gerçek duygular? İkonlara sıkıştırılan duygular ne kadar içinizdeki öfkeyi, sevinci ya da acıyı yansıtabilir ki? Onion Note defteri siz yazdıkça ağlatıyor…

Sosyal medyada yazdıklarınız bir kenara; diyelim günlük tutuyorsunuz; kısa bir süre önce yaşadığınız bir kalp kırıklığı, okuldaki bir hocanızın acımasız ve kalpsiz eleştirisi ya da bir arkadaşınızın size karşı gösterdiği samimiyetsiz bir davranışını döküyorsunuz notlarınıza…

Peki ya sonra? İçinizdeki yoğun duyguları yazsanız dahi sakinleşemiyorsunuz, göz yaşlarınız biriktikçe birikiyor. İçinizi şöyle bir bağırarak, ağlayarak dökebilseniz keşke, öyle değil mi?

Onion Note, adı üstünde, yaydığı soğan kokusuyla, siz yazdıkça gözlerinizi yaşartarak ağlamanıza ve rahatlamınıza yardımcı oluyor.

Not defteri markası Magnus Ferreus’un (tabii ki Japonlar yapmış!) ürettiği bu defterler, tıpkı soğan doğrarken nasıl göz yaşlarınıza hakim olamıyorsanız, siz yazdıkça yaydığı soğan kokusuyla ağlamanıza sebep oluyor.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com