“Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku” 12 Aralık’ta vizyonda.

DSC_0427

Henüz hiçbir kitabı yayımlanmamış yazar Arif’in tam da kadınları ve aşkı anlamaya çalıştığı bir sırada Müzeyyen’e rastlamasıyla onun gizemli ve tutkulu dünyasına yaptığı yolculuğun anlatıldığı “Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku” 12 Aralık’ta vizyonda.

Uzun süredir sinema filmlerinde yer almayan Erdal Beşikçioğlu’nun Sezin Akbaşoğulları’yla başrolünü paylaştığı Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’da ayrıca Erdinç Gülener, Ege Aydan, Harun Tekin, Hare Sürel, Derya Alabora, Barış Yalçın, Esra Kızıldoğan ve İdil Yener rol alıyor.

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Geriye Kalan filmiyle En İyi Yönetmen ödülünü alan Çiğdem Vitrinel’in ikinci uzun metrajlı filmi olan, Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku’nun hikayesi ve senaryosu İlhami Algör’ün aynı adlı romanından esinlenilerek Çiğdem Vitrinel ve Ceyda Aşar tarafından kaleme alındı.

Yapımcılığını Mars Prodüksiyon adına Marsel Kalvo’nun üstlendiği filmin görüntü yönetmenliği Vedat Özdemir’e ait. Filmin özgün müziklerini Mor ve Ötesi grubundan Harun Tekin yapıyor.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com