Barış için 21 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’dayız!

5409d5b3b3eda8b80a210c10

Küresel bir barış organizasyonu olan MasterPeace, her yıl 21 Eylül Dünya Barış Günü’nde düzenlendiği konserleriyle bu yıl İstanbul’dan dünyaya seslenmeye hazırlanıyor.

Müziğin ve sanatın dönüştürücü, birleştirici gücüne inanan MasterPeace; 21 Eylül Dünya Barış Günü’nde müziği çatışmaların üstünde tutarak, Amsterdam, İstanbul, Kahire, Katmandu, Kongo olmak üzere dünyanın birçok farklı bölgesinde barış etkinlikleri düzenliyor.

24 saat süre ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek konserlerde, Amsterdam’da çatışan bölgelerden sanatçılar bir araya gelerek şarkılarını barış ve birliktelik için seslendirecekler.

Aynı zamanda İstanbul, Hindistan, Kahire, Ermenistan, Kongo’da flagship konserler düzenlenirken, 50 farklı lokasyonda bir çok barış etkinliği gerçekleştirilecek.

MasterPeace ‘ Sound Of Peace’ festivalinde, müziğin yanı sıra, sanatın birçok farklı koluyla da desteklenen yaratıcı atölyeler, workshoplar, sanatçılar eşliğinde interaktif duvar boyama performansları, katılıcımları, gün boyunca barış için bir araya gelmeye ve birlikte yaratmaya davet ediyor!

14.00’dan 00.00’a kadar sürecek olan MasterPeace ‘Sound Of Peace’ festivali, 21 Eylül’de Maçka KüçükÇiftlik Park’ta !

Festivalin konukları şöyle:

Can Bonomo
Elif Çağlar
123
Boğaziçi Caz Korosu
The Away Days
No Land
Ziya Azazi
Social Inclusion Band

Biletix

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com