Minimüzikhol beşinci yılını Minifesto ile kutluyor!

Ricardo-Villalobos unnamed DSCF1008,large

Minifesto, sayfiye yerlerinden yeni dönen ve şehrin bekçiliğini yapan İstanbullu’ları nefis bir içerikle selam ediyor. 11-14 Eylül’de Minimüzikhol’ün 5., kurucusu Mini Başhekim’in de 40. doğumgününü kutlama niteliğinde düzenlenen etkinlik kaçmaz.

Sonbahara girerken 4 gün sürecek olan Minifesto ektinliği, Minimüzhol ve Suma Beach’de gerçekleşecek. Minimüzikhol’ün ‘yıllar içinde organik bağlar geliştirdiği Avrupa’nın çeşitli şehir ve klüplerinden gelen dostlarını İstanbul’da bir araya getiren Minifesto ektinlikle ilgili şöyle bir açıklama yapıyor:

“Manevi, müzikal ve gastronomik açıdan özel bir organizasyon. Manevi olarak yıllardır İstanbul elektronik müzik camiasının öncü isimlerinden olmuş spiritüel liderimiz Mini Başhekim’in 40. yaş günü.

Müzikal açıdan Avrupa’nın çeşitli yerlerinden teşrif eden dostlarımızı Perşembe gecesi açılış partisi ile Minimüzikhol’de ardından 48 saat boyunca kalabalık bir şekilde Suma Beach’de göreceğiz. Doğumgünü yemeğimiz ise Berlin Katerschmaus, Frankfurt Club Michel ve İstanbul Datlı Maya’nın mutfaklarına emanet.”

Line-Up’a gelince dopdolu: RICARDO VILLALOBOS/ DANDY JACK/ ACID PAULI/ BANGGOES / FEATHERED SUN FEAT. CHRIS SCHWARZWALDER, RAZ O’HARA, JO.KE / ACHILL & HARI/ PLAYLOVE/ RINO/ STYRO2000 / MIMI LOVE & SORRY ENTERTAINERS / PILOCKA KRACH LIVE! / RAKETKA/ BARIŞ K. / INSANLAR LIVE! / DJ TUTAN/ MİNİ BAŞHEKİM/ CERVUS/ FUCHS / KAAN DÜZARAT / AGENTORANGE / DOGUKAN IRES / SERCAN DEMİR / AKSAK / JOHN GOO / ECE ÖZEL VE DAHASI…

Biletler için tıklayın.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com