adidas all Originals İstanbul partisine davetiye şansı!

aoi

Woodkid ve Felix Da Housecat gibi isimlerin canlı performanslarıyla adidas all Originals İstanbul 2014 bu yıl 20 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenleniyor. İki şanslı okuyucumuz çift kişilik davetiye kazanacak. 

Spor giyim ile sokak modasını bir araya getiren adidas Originals, Originals of İstanbul konsepti ile bu kez çok daha farklı bir etkinliğe hazırlanıyor. İstanbul’un orijinalleri ise parti öncesi aynı isimli Instagram hesabında buluşuyor.

5. yaşını kutlayan adidas all Originals İstanbul parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, müzik ve görsel sanatları bir araya getirerek kendine has bir tarz yaratan ve unutulmaz canlı performansları ile dünyanın en önemli festivallerinde headliner olarak sahne alan Woodkid.

Grubun akıllara kazınacak performansının yanı sıra, gelmiş geçmiş en iyi DJ’lerden biri olarak kabul edilen Felix da Housecat, adidas all Originals İstanbul 2014’e gelenlere sıra dışı bir dans deneyimi sunacak.

Etkinliğin bir diğer konuğu ise, Rumours adlı şarkısı ile milyonlarca kişiye ulaşan, modern müziğin en yeni temsilcilerinden Chlöe Howl olacak.

People I Knew ismini verdiği çıkış albümü bu hafta itibariyle iTunes ve Amazon başta olmak üzere birçok mecrada yerini alan Fakepakt da all Originals İstanbul 2014’ün merakla beklenen isimlerinden. Albümdeki favori parçamız ise, ismini daha çok duyacağımız “newcomer”lardan Ada Sanlıman‘ın seslendirdiği July Night, Friday Shot.

all Originals İstanbul performansı merakla beklenen isimlerden bir diğeri ise Gaye Su Akyol. Akyol’un bu yılın başında yayınladığı albümü ‘Develerle Yaşıyorum’ alternatif Türk müziğine iddialı bir giriş yaptı…

Geçtiğimiz 4 yılda, sanatın farklı dallarını tek bir çatı altında buluşturarak birçok sürpriz etkinlik, atölye ve performanslara ev sahipliği yapan adidas all Originals İstanbul parti serisi, 5. yılına özel olarak etkinlik alanını daha da genişletiyor.

Parti kapsamında, yaratan, üreten, değer katan, stil sahibi olan yani kısacası tüm orijinaller bir araya gelerek unutamayacakları anlar yaşayacaklar.

20 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek etkinlikte katılımcılar, adidas Originals’ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak.

adidas all Originals Istanbul 2014, tek günlük bir konser serisinin ötesinde, İstanbul’un kültür ve sanat altyapısını oluşturan galeriler, restoranlar, kafeler, butikler ve daha birçoklarının Originals of Istanbul alanında bir araya gelmesi ile katılımcılara benzersiz bir tecrübe yaşatacak.

Radio adidas Originals ve Radyo Eksen DJ’lerinin performansları da adidas all Originals İstanbul 2014’te katılımcılarla buluşacak.

20 Eylül Cumartesi İstanbul’da eğlencenin nabzının atacağı adidas all Originals İstanbul 2014, kapılarını saat 16:00’da açacak.

Yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile İstanbul’un tüm orijinalleri bir arada olacağı etkinliğin biletleri Biletix’te satışa sunuluyor.

Nasıl davetiye kazanırsınız?

Bu haberin yayımlanmasından sonra, dergimizin web sayfasından “Abone Ol”a tıklayın, bilgilerinizi girdikten sonra kaydolun. Kayıt yapan 90. ve 100. kişi sizseniz, birer davetiye kazandınız demektir. Kazanan kişileri Facebook sayfamızdan duyurup, kendileriyle e-mail yoluyla iletişime geçeceğiz. 

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com