Londra’dan İstanbul’a bisiklet süren ekip Bisiklet Film Festivali’nde

BFFIST-2012-2 BFFIST-2013-2-2 BFFIST-2013-2 BFFNY-2010-2

18-21 Eylül tarihleri arasında 3. kez İstanbul’da bisikletseverlerle bir araya gelecek olan Bicycle Film Festival (Bisiklet Film Festivali), It’s Istanbul organizasyonuyla, yeni etkinlik mekanı It’s Open’da gerçekleşiyor.

Festival, programa dahil olacak yeni filmlerle beraber, 2012 ve 2013’ün en iyi filmlerinden oluşan özel bir seçki ile karşımıza çıkıyor. Festivalin bu yılki en büyük sürprizi ise, tüm film gösterimleri ve etkinliklerin ücretsiz gerçekleşmesi.

Dünyadaki kültür başkentlerinde ve İstanbul’da hızla büyüyen, şehir merkezli küresel “Bisiklet Hareketi” BFF; 18 Eylül akşamı tüm bisikletseverlerin de katılımına açık olan ‘#BFFISTANBUL’ sergisinin açılışı ile başlayacak ve pazar gününe dek sürecek.

tumblr_mp9ixd0Trw1srpn17o1_500Recep Yeşil

tumblr_mp9izbXGsk1srpn17o1_500

Erik Nohlin

Londra’da başlayıp İstanbul’da sona eren bir yarışı konu alan ‘Melons, Trucks and Angry Dogs’ filmi ve ekibinin katılacağı özel bir söyleşi festival programının kaçırılmaması gereken aktivitelerinden. Recep Yeşil (Türkiye) ve Erik Nohlin’in (İsveç) kurduğu AWOL ekibinin binlerce kilometre katettikleri yarışı anlatan filmden bir kesiti aşağıda izleyebilirsiniz.

MELONS, TRUCKS & ANGRY DOGS – Epis. I from e r t z u i ° film on Vimeo.

Bisiklet tutkusunu, moda-müzik-sinema gibi farklı disiplinleri, sporu seven şehirli insanları ve çeşitli bisiklet topluluklarını bir araya getirmeye devam eden bu festivali kaçırmayın! Programla ilgili bilgi edinmek için aşağıdaki linkleri tıklayın.

https://www.facebook.com/BicycleFilmFestival

http://www.bicyclefilmfestival.com

 

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2021 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com