Art By Chance başvurularınızı bekliyor!

ABC_afis_web

Bu sene THY sponsorluğunda gerçekleştirilen Art By Chance, bir kez daha dünyanın dört bir yanından, birbirinden oldukça farklı türlerdeki ultra kısa filmlerin arayışında. Sizin filminiz de seçkiye kalan en etkileyici filmler arasında olabilir.

İçeriğin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok. İçerik “Art By Chance”deki gibi, kısa, öz ve müthiş fikirliyse, dikkat çekmeme ihtimali yok.

Bu yıl 5. edisyonuyla yoluna devam eden dünyanın en ultra kısa film festivali “Art By Chance”, 30 saniyelik kısa filmlerinizi bekliyor.

2009’dan beri Anbean tarafından düzenlenen ve bu sene THY sponsorluğunda gerçekleştirilen Art By Chance, bir kez daha dünyanın dört bir yanından, birbirinden oldukça farklı türlerdeki ultra kısa filmlerin arayışında. Sizin filminiz de seçkiye kalan en etkileyici filmler arasında olabilir.

Düşünsenize, dünyanın 20’den fazla ülkesinde ve 200’den fazla şehrinde metrolarda, havaalanlarında, alışveriş merkezlerinde vb. sizin çektiğiniz bir kısa film yayınlanıyor olacak! Dahası birinci gelirseniz, istediğiniz herhangi bir yere gidiş ve dönüş uçak biletiniz de hazır.

İnsanların beklemedikleri bir anda, kamusal alanlarda bir sanat filmiyle karşılaması fikrinden yola çıkarak hazırlanan Art By Chance  festivalinde yer almak için 27 Kasım’a kadar www.artbychance.com üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu senenin teması ‘Discover’ yani ‘Keşfet’. Art By Chance, “keşfetmek” ile ilgili yaratacağınız filmlerinizi merakla bekliyor. Medya destek sponsoru olduğumuz, dünyanın en büyük kamusal sanat festivali Art By Chance ile ilgili duyurularımız burada bitmeyecek. Takipte kalın.

ART BY CHANCE 5th Edition Participation Video from ART BY CHANCE on Vimeo.

About author
Submit your comment

Please enter your name

Your name is required

Please enter a valid email address

An email address is required

Please enter your message

Cut Magazine © 2022 All Rights Reserved

2011 | cut-online.com